Str: 1 2 [3] 4 5 6 7 ... 11
  Ispis  
Autor Tema: Da li mislite da kostimi za trbusni ples trebaju biti pristojni ili izazovnii?  (Posjeta: 8516 puta)
Tina
Nefertitice
Hero Member

Istinski gubis tek kad prestanes pokusavati!

« Odgovor #30 na: Svibanj 17 , 2006, 09:47: »

Kostimi su prelijepi! Ne znam ni da li bih mogla da izdvojim 1 najljepsi, jer svaki je lijep na svoj nacin!
Evo jedan koji sam izdvojila, ali ne mogu reci da mi je najljepsi, nego... najneobicniji model, a i boja nije standardna!
Evidentirano

Aida
Administrator
Hero Member

« Odgovor #31 na: Svibanj 17 , 2006, 09:57: »

Da, zuta boja izgleda vrlo atraktivno na sceni ali je vrlo malo plesacica koje nose tu boju. Steta!
Evidentirano

Aida
Administrator
Hero Member

« Odgovor #32 na: Svibanj 17 , 2006, 12:26: »

I ove boje izgledaju odlicno na sceni...a i modeli su prekrasni.
Evidentirano

Lezbijka
Gost
« Odgovor #33 na: Svibanj 17 , 2006, 21:49: »

Ja iskreno ne mislim da te predrasude imaju TOLIKO veze sa samim kostimom, koliko sa nacinom interpretacije.Ima toliko puno devojaka koje deluju jeftino, a tako i igraju Stavise, kakvih "plesacica" ima, misljenje je jos i dobro.I kostim je bitan, ali ne i presudan.
 Sto puta su mi ljudi posle nastupa prilazili, sokirani, sa recima: Jao, pa sto je ovo lepo...Kad sam cuo/la da ce da bude trbusni ples, smorio/la sam se, jer sam gleda/la ne zna ni ja gde, a devojka je toliko tresla da sam se i sam/a osecao/la jeftino

Molim te da mi definiraš kako se to jeftino igra? kako te djevojke jeftino plešu? ne sviđa ti se što je neka djevojka tresla tijelom previše?
pa i Shakira trese sisama u "hips don t lie" pa djeluje li "jeftino"(glupog li izraza) i vulgarno? Ne, djeluje erotično i predivno!

Po mom mišljenju cura može tresti koliko hoće sisama, guzicom, zdjelicom a da to izgleda predivno - ako cura zna plesat i nema tonu sala i celulita na sebi  - upravo mi takve djevojke izgledaju degutantno.

No, kad smo već kod estetike, žena koja meni užasno seljački djeluje jest Indira iz grupe Kolonija.

Mislim da ima puno više onih koje ne znaju plesat i nisu atraktivne

Evidentirano
Lezbijka
Gost
« Odgovor #34 na: Svibanj 17 , 2006, 22:13: »

meni su ovakvi kostimi daleko ljepši i zadovoljili bi moje estetske potrebe. volim što prozirnije i erotičnije kostime koji naglašavaju žensku ljepotu..

« Zadnja izmjena: Svibanj 17 , 2006, 22:15: od Lezbijka » Evidentirano
Aida
Administrator
Hero Member

« Odgovor #35 na: Svibanj 17 , 2006, 22:13: »

Shakira plese predivno, osvojila je cijeli svijet neobicnom kombinacijom orijentalnog i latino plesa. Ona je jedna od najzasluznijih u sirenju popularnosti ovog predivnog plesa. Trebas znati da je ona polu-Arapkinja sto znaci da ovaj ples izvodi upravo onako kako treba - do granice. To je ono o cemu govorimo - tresti straznjicom ali da izgleda mazno i slatko, pomalo eroticno.
       Nazalost, kad odes u diskoteku ili na narodnjake imas priliku vidjeti djevojke koje pokusavaju plesati poput Shakire.. Slika je vise nego ocajna, to definitivno nije orijentalni ples.
       Sto se tice debelih zena ili plesacica, prema orijentalnom misljenju, to su najljepse zene. Debele ili bolje reci punasne plesacice imaju daleko mekse i podatnije pokrete od mrsavica, shimmiyi im izgledaju milion puta bolje. Za Arape one su predivne...tako plesacice trebaju i izgledati i na nama je da sirimo to uvjerenje.
        Drago mi je da ucestvujes u nasim raspravama, samo bih te molila da se drzis teme jer ovo je forum o orijentalnom plesu. Voljela bih da svratis na nase treninge pa da malo pleses s nama. Kad pocnes plesati ovaj ples, kad upoznas orijentalnu glazbu i upoznas njihovu kulturu, obicaje, nacin razmisljanja, promijenit ces svoje stavove!

Evidentirano

Aida
Administrator
Hero Member

« Odgovor #36 na: Svibanj 17 , 2006, 22:17: »

Zasto mislis da plesacice moraju izgledati atraktivno? Mislis da je izgled presudan u osvajanju  publike?

« Zadnja izmjena: Svibanj 17 , 2006, 22:32: od Aida » Evidentirano

Lezbijka
Gost
« Odgovor #37 na: Svibanj 17 , 2006, 23:04: »

Shakiri fali još samo malo više erotičnosti i putenosti..meni bi Shakira bila tisuću puta bolja da malo više otkrije donji dio tijela. dobro pleše ali nešto mi je u njenom plesu nedorečeno. voljela bih da izvede pokrete najbolje što može bez da si postavlja nekakva ograničenja jer se to jako dobro vidi u njenom nastupu- da može ali se ustručava, upravo zbog svojih korijenskih tradicionalnih načela i patrijarhalnog odgoja. Roll Eyes
Evidentirano
Lezbijka
Gost
« Odgovor #38 na: Svibanj 17 , 2006, 23:13: »

Nisam mislila na sve cure! Govorim o onim losim pokusajima. I ja sam jedna od onih koja je uvijek u disku ili na narodnjacima bila glavna i u centru paznje. Kad bih ja plesala, oko mene bi se prostor rascistio pa sam mogla uzivati u plesu.
     Mi smo imale dosta nastupa u disko klubovima pa sam imala priliku da vidim kako cure plesu. Nisu sve lose a i odmjerenije su u pokretima. Ali na narodnjacima je katastrofa!! Jedna frendica je isla gledati Milu Kitica i uzasavala se od prizora. Naime, cure su se popele na pozornicu i plesale oko njega, valjale se po podu oko njega a, skinule se u tange a on je gurao ruku njima u gacice.... Kad samo pomislim koliko su mene tracali zbog  par umjerenih pokreta!!!
     Sad shvacam zasto volis lijepe zene i zasto ti je vazan vanjski izgled. Ti si bila manekenka! Kod manekenke je od presudne vaznosti izgled a sa pleacicama je drugacija situacija. Najvazniji je ples. Ja sam u svastari zapocela temu vezanu za starost i izgled plesacice pa bih voljela da tamo nastavis raspravu. sigurna sam da imas zanimljivo misljenje.
                                                                                                             Aida
« Zadnja izmjena: Svibanj 18 , 2006, 10:31: od Aida » Evidentirano
Aida
Administrator
Hero Member

« Odgovor #39 na: Svibanj 18 , 2006, 10:31: »

Aj Lezbijka oprosti!!! Ne znam sta sam napravila da sam izbrisala tvoju poruku. A moj odgovor je dosao na mjesto tvoje poruke.
 Napisi ponovo sto si htjela!
« Zadnja izmjena: Svibanj 18 , 2006, 10:33: od Aida » Evidentirano

Leila
Hero Member

« Odgovor #40 na: Svibanj 18 , 2006, 12:09: »

Ja iskreno ne mislim da te predrasude imaju TOLIKO veze sa samim kostimom, koliko sa nacinom interpretacije.Ima toliko puno devojaka koje deluju jeftino, a tako i igraju Stavise, kakvih "plesacica" ima, misljenje je jos i dobro.I kostim je bitan, ali ne i presudan.
 Sto puta su mi ljudi posle nastupa prilazili, sokirani, sa recima: Jao, pa sto je ovo lepo...Kad sam cuo/la da ce da bude trbusni ples, smorio/la sam se, jer sam gleda/la ne zna ni ja gde, a devojka je toliko tresla da sam se i sam/a osecao/la jeftino

Molim te da mi definiraš kako se to jeftino igra? kako te djevojke jeftino plešu? ne sviđa ti se što je neka djevojka tresla tijelom previše?
pa i Shakira trese sisama u "hips don t lie" pa djeluje li "jeftino"(glupog li izraza) i vulgarno? Ne, djeluje erotično i predivno!

Po mom mišljenju cura može tresti koliko hoće sisama, guzicom, zdjelicom a da to izgleda predivno - ako cura zna plesat i nema tonu sala i celulita na sebi  - upravo mi takve djevojke izgledaju degutantno.

No, kad smo već kod estetike, žena koja meni užasno seljački djeluje jest Indira iz grupe Kolonija.

Mislim da ima puno više onih koje ne znaju plesat i nisu atraktivne

Pa opet si se uhvatila za par mojih recenica i opet ih pogresno shvatila!!! Ma ne atakujem ja ni nakoga.I ja volim da vidim lepu zenu, atraktivnu i dobro obucenu ili svucenu.Zasto da ne? Mozes biti nag, a da delujes ekstra....I oni kostimi cije si fotografije stavila ne deluju vulgarno, i nema to veze sa "mesanjem".Mozes mesati i kukovima i grudima koliko hoces, pa da ne budes vulgaran.Ja vise ne znam kako da ti objasnim u cemu je fora, no moras videti, pa da shvatis.Nadam se i da ces imati priliku. Ali, do tad, zaista, uzivaj i ne shvataj licno bilo sta sto neko kaze.
 A bilo bi super kad bi se prikljucila Aidinim casovima, bar radoznalosti radi...mozda bi zaista mogla malo bolje shvatiti ples i ovaj forum...nema veze da li si mrsava ili punija, da li se visoka ili niska, vazno je da to volis i da se tome mozes prepustiti....
 Pozdrav
Evidentirano
Aida
Administrator
Hero Member

« Odgovor #41 na: Svibanj 19 , 2006, 21:54: »

Ovdje mozete vidjeti fotke turskih trbusnih plesacica u golisavom izdanju.....

http://www.degaj.com/zumre.asp

http://www.degaj.com/asena.asp

http://www.fotoajans.com/female_turk/tanyeli/tanyeli.htm
« Zadnja izmjena: Svibanj 19 , 2006, 22:00: od Aida » Evidentirano

Lezbijka
Gost
« Odgovor #42 na: Lipanj 03 , 2006, 23:34: »

Ej, Aida i cure, a što mislite o Shakiri, ali u spotu "Tortura" u kojem Shakira djeluje dosta provokativno i sexualizirano (barem za vaše pojmove)..ne baš profinjeno, suptilno i dražesno nego upravo divlje i raskalašeno

..ima delikatnih momenata: ležanje/valjanje po stolu, vrćenje s cikama, sexualan pogled, facijalna gestikulacija - grčenje lica kao da simulira orgazam

Evidentirano
Leila
Hero Member

« Odgovor #43 na: Lipanj 05 , 2006, 10:36: »

Shakira je toliko prekrasna i sexy u tom spotu, da sam ja uvek prikovana za TV kad se prikazuje.Mislim da bih mogla da ga gledam dan i noc...To je jedan od najeroticnijih spotova koje sam gledala....Uopste nije vulgarna, daleko od toga.Eto pravog primera da neko moze da igra vrlo slobodno, a da ne izgleda jeftino!!! Ona je naprosto fantasticna!!!Ja je obozavam!  :-)
Evidentirano
Azizah Noor
Plesna skupina Nefertiti A
Hero Member

« Odgovor #44 na: Lipanj 05 , 2006, 11:29: »

Ej, evo i mene da se pridodam na temu koja ne spada u rubriku, ne bi škodilo to premjestiti u svaštaru, nije baš da je riječ o kostimima, ali evo: što se mene tiče, shakira stvano ima genijalnu tehniku izvođenja i vidi se da uživa u tome, i mislim da je sretnica što se nalazi u okruženju da ju nitko nije proglasio jeftinom, već umjetnicom, a i ima na neki način neku vrstu protekcije jer je slavna i poznata. recimo da je nepoznata i da vrti guzom tu na našem balkanu, bojim se da bi nju mnogi izjednačavali sa strtiptizetom (pogotovo kad se tu još nadodaju i litre pive ili kakve žestice). ukratko, mene shakira fascinira i gledam samo njezin odličan ples, no mislim da bi ovdje, nažalost prošla kao go-go plesaljka i vikali bi joj "to, mala, tresi!" također dokaz takvog mentaliteta je i Aidin primjer da su prigovarali njoj kada je izvodila par umjerenih pokreta! zato tu u biti ima i toliko diskusija na takve teme, i o kostimima i pokretima, "jeftinosti" i sl. jer stvarno ne znamo šta da radimo a da nas neuke budale ne proglase (etiketiraju) "jeftinima".  Cry Cry Cry  lijep pozdrav!
Evidentirano

Str: 1 2 [3] 4 5 6 7 ... 11
  Ispis  

Skoči na: